Aktivity

Wakeboard

WAKEBOARD je nekončící zábava pro krásné jarní letní a často i podzimní dny a večery. Na wakeboardu, který vám Prague Louce nabízíme, mohou jezdit děti i dospělí , začátečníci i ostřílení profíci. Tato adrenalinová aktivita je ideální zábava pro rozlučky se svobodou, firemní akce, narozeninové oslavy i rodinná odpoledne.

Rezervace je možná vždy na 1 hodinu (4 časové sloty) maximálně pro 4 osoby.

Zarezervujte si jízdu na WAKEBOARDU

Rezervace na wakeboard přijímáme maximálně 30 dní před termínem. Jedině tak vám můžeme garantovat dostupnost wakeboardu. Například pokud je dnes 1.5.2024 můžete si udělat rezervaci v termínu 1.-31.5.

Jedinečné místo v Lahovicích

Objevte kouzlo Prague Louky

Kouzlo místa, kde je dostatek prostoru pro všechny. Vítáme u nás rodiny s dětmi, cyklisty, kteří se potřebují občerstvit, partu kamarádů na oslavu narozenin, nebo jednotlivce, kteří si potřebují vyčistit hlavu a nabrat příjemnou energii. 

Koupání v biotopu nebo rybníku s tobogánem

Přírodní biotop s průzračně čistou vodou, kterou čistíme filtrací bez použití chemie, nabídne v letních parných dnech příjemné osvěžení. A pokud si chcete při koupání užít i trochu zábavy sklouzněte se na našem tobogánu přímo do rybníku. 

Sportoviště

V Prague Louka se aktivnímu vyžití meze nekladou. Můžete si užít hru minigolfu, zaskákat si na velké trampolíně, pokořit titan park, zahrát si beach volejbal, vyzkoušet náš nový wakeboard, nebo zkusit jízdu na malé U rampě.

Stánek pro cyklisty

Nově jsme pro cyklisty zřídili stánek s občerstvením přímo u cesty. Stánek nabídne plnohodnotné občerstvení s nápoji i jídlem. Výhoda pro vás cyklisté je ta, že už nemusíte zajíždět do areálu, abyste doplnili energii. 

Mám dotaz

Sem s ním, jsme jedno velké ucho. Napište nám ho do tohoto formuláře. Odpovíme vám do 48 hodin. Pokud váš dotaz spěchá zavolejte nám na +420 774 346 106