Firemní akce a eventy

Vaše akce bude nezapomenutelná

Rozloha Prague Louky, bohaté sportovní vyžití, ubytovací kapacity a téměř neomezené možnosti pro realizaci vašich kreativních nápadů jsou kombinací, která se postará o to, aby se vaše firemní akce, event, family day či jiná společenská událost stala nezapomenutelnou. 

Co je u nás možné?

Postaráme se o malou firemní akci, narozeninovou oslavu i velkou společenskou událost. Maximální kapacita při pronájmu celého areálu je až 3000 osob. Při této variantě je areál pro veřejnost uzavřen a vy můžete využívat celý green, všechna sportoviště, biotop i stodolu se zastřešenou terasou. Pro menší akce máme k dispozici outdoor řešení s kapacitou do 100 osob, kdy je připraveno posezení venku pod stany a pagodami. Další možností je uspořádat akci ve stodole, kde je maximální kapacita 100 osob. Při této variantě máte k dispozici celou stodolu se zastřešenou terasou, inventářem vybavený bar s kavárnou a biotop. Catering můžete mít vlastní nebo vám rádi doporučíme některého z našich prověřených partnerů.

Stáhnut prezentci v PDF

Image

Reference

Děkujeme vám za zprostředkování teambuildingu pro náš logistický tým z Rohlíku. Vaše vnitřní i venkovní prostory jsou naprosto nádherné. Jedním z benefitů areálu je naprosto klidné místo přímo v Praze, kdy v areálu je velké množství aktivit a zároveň máte 100% soukromí. Ráda bych vypíchla naprosto skvělý servis a domluvu, kdy vše proběhlo dle našeho přání a představ a to od grilování, sportovní aktivity až po zajištění projektoru na MS v hokeji. Prostě jedno velké WOW! Paní Dvořáková od začátku do konce byla velice milá, ochotná a snesla by nám modré z nebe. Je vidět, že svou práci děláte rádi a děláte srdcem - stejně jako my v Rohlíku. :) Všichni se strašně těšíme, až u vás uskutečníme další teambuilding. Budeme vás doporučovat všude, kde se dá. Ještě jednou velké DÍKY za celý tým, moc jsme si to užili. 

Veronika J., HR, Rohlik.cz

Děkujeme Prague Louka za organizaci firemní akce pro naše obchodní partnery. Měli jsme k dispozici celý areál, vyšlo nám počasí, ale co bylo daleko důležitější byl perfektní servis od Prague Louky. Co jsme si vymysleli, to pro nás udělali. Děkovné e-maily od našich partnerů po skončení akce byly už jen třešničkou na dortu. Když firemní akci, tak jedině v Prague Louka. 

Radka V. , jednatelka společnosti KBS Group s.r.o.