Příměstské tábory na LOUCE

Příměstské tábory v areálu Prague LOUKA

Příměstské tábory v areálu Prague LOUKA v Praze, které mají týdenní i jednodenní turnusy. Tyto tábory jsou určeny pro děti a nabízejí bohatý program.

Přihlásit k táboru

Program táboru

Program těchto příměstských táborů zahrnuje mnoho sportovních a zábavných aktivit pro děti. Při hezkém počasí mají děti možnost jezdit na kole nebo bruslit, koupat se v biotopu pro nejmenší nebo v koupališti v areálu a zdolávat překážky v titanparku. Dále se děti budou učit hrát beach volejbal, stolní tenis, fotbálek a mohou si zahrát minigolf nebo využít trampolíny.

Náhradní program

V případě nepříznivého počasí je pro děti připravena řada stolních her a také se uskuteční hodina angličtiny. Pro zajištění potřeb dětí budou každý den k dispozici dvě svačiny a teplý oběd z nedaleké restaurace.

Dostupné termíny

Termíny těchto táborů jsou vypsány na celou dobu prázdnin, od 10.7. Při přihlašování na tento tábor bude nutné zaplatit zálohu ve výši 50 % z ceny. Kapacita tábora není stanovena pevně, ale může být až 30 dětí.

Přihlásit termín

Kde se tábory pořádají?

Tábory se nacházejí v areálu LOUKA v ulici k Sadkám 158 v Lahovicích. Bude zde k dispozici jeden vedoucí na 15 dětí a minimálně jeden praxující, případně plavčík, pokud jsou děti na koupališti. Doprava k táboru je možná buď autem nebo městskou dopravou z Modřan.

Přihlášky nebo více informací